Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Must read.

In jos 
AutorMesaj
Emily Belmondo
Admin
Emily Belmondo


Mesaje : 219
Data de inscriere : 15/05/2010
Localizare : undeva in zambetele altora

Must read. Empty
MesajSubiect: Must read.   Must read. Icon_minitimeLun Aug 13, 2012 10:30 am

001.Joining
Va rog sa va inregistrati cu NUME + PRENUME, sau invers, dupa inregistrare ca sa puteti posta trebuie sa completati fisa personajului, astfel, toate posturile vor fi sterse.
002.Characters
Este un forum rpg real, asa ca si personajele voastre vor fi reale, nu trebuie sa fie neaaparat de natura astiatica.
003.Activity
Daca vreti sa va inregistrati, va rog sa si postati. Nu spun sa nu lasati forumul balta peste doua zile, pentru ca asta se va intampla oricum, asa ca nu ma omor, dar macar incercati sa fiti activi, cat de cat, si nu postati doar cu o singura persoana, ca asa ati discutat voi pe messenger.
004.Gender
Nu vreau sa vad 6 fete si 2 baieti, incercati sa fiti cat de cat egali la numar. Aveti voie cu mai multe clone, anuntati administratorul inainte de a va face o clona,si incercati sa fiti la egalitate cu genurile, nu doar fete, sau doar baieti.
005.Age
Varsta persoanjelor se cuprinde intre 17 ani si 25 , sa nu va aud ca va plangeti.
007.Posting
Nu cer mult, minim trei randuri, va descurcati voi, aveti imaginatie, nu?
008.Language
Dati dovata de bun simt si scrieti in limba romana, fara prescurtari de messenger sau mai stiu eu ce.
009.Written
Replicile nu se scriu in culori, nu faceti curcubeu, replicile se vor scrie in bold , iar gandurile in italic .
Sus In jos
 
Must read.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Reguli-
Mergi direct la: